POZOR SOUTĚŽ! Už máte časopis abc? Vyhlašujeme soutěž o nejlépe sestavený model kamionu LIAZ v barvách expedice Sen o Dakaru!

Kdo přinese sestavenou vystřihovánku LIAZky na výstavu Motocykl v Praze Holešovicích do sobotní 15 hodiny (výstava probíhá ve dnech 5.-8.3.), dostane od nás na oplátku vstupenku na výstavu Motocykl. Vyhlášení vítězů proběhne během besedy, která začíná v sobotu v 15 hodin.

Vítěze vybere ten nejpovolanější: restaurátor legendární LIAZky Tomáš Pour. Deset nejlepších dostane originální tričko expedice a samolepku SEN O DAKARU, první tři se navíc vyfotí s LIAZkou a přímo na místě jim společnost Princo International vyrobí fotoobraz o velikosti A2. Odměnou pro úplně nejlepšího bude, navíc ke všem již vyjmenovaným, kalendář rezervace Fathala, týmové tričko a kšiltovka Big Shock!

Do soutěže je nutné se registrovat e-mailem zaslaným na adresu soutez@promotympraha.cz do něhož uvádějte své jméno a telefon. Následně obdržíte instrukce, jak se dostat na výstaviště, protože vstupenku dostanete až na místě.